View Our Website View All Jobs

Specjalista ds. Marketingu

Kim jesteśmy?

Misją Fundacji TechSoup jest wspieranie polskich organizacji pozarządowych w obszarze tańszego dostępu do nowoczesnych aplikacji i rozwiązań chmurowych. Współpracujemy z największymi firmami technologicznymi m.in.: Microsoft, Adobe, Norton czy Google.

Jeśli Ty również jesteś entuzjastą technologicznych nowinek a swoją pracą chcesz wspierać polskie organizacje non profit - dołącz do nas!

Kogo szukamy?

Fundacja TechSoup poszukuje komunikatywnej, samodzielnej i kreatywnej osoby, która swoją codzienną pracą i doświadczeniem zapewni wsparcie promocyjne Programu TechSoup Polska.

Zadania, które na Ciebie czekają:

  • Współtworzenie strategii promocji Programu TechSoup Polska

  • Realizacja kompleksowej strategii w zakresie mediów społecznościowych i treści – rozwijanie kanałów w mediach społecznościowych (moderacja, tworzenie treści, realizacji i analiza kampanii)

  • Tworzenie treści zgodnie z wytycznymi SEO oraz optymalizację istniejących treści pod kątem SEO (posty, artykuły, newslettery)

  • Kompleksowa koordynacja projektów, w tym również kontakt z Partnerami zagranicznymi.

  • Przygotowanie i prowadzenie cyklicznych webinarów

  • Przygotowanie, prowadzenie oraz analiza z zakresu digital marketingu,m.in. znajomość Google Analytics, tworzenie oraz wysyłka newsletterów (GetResponse), zarządzanie bazami danych, planowanie i optymalizacja kampanii w social media, display oraz Google search

  • Współpraca z developerami strony internetowej, a także jej regularna aktualizacja

  • Przygotowanie cyklicznych raportów dotyczących działań marketingowych (m.in. Google Analytics)

W realizacji zadań, pomoże Ci:

  • Co najmniej 2 lata doświadczenia w działaniach marketingowych i realizacji projektów marketingowych – szczególnie w digital markeitngu i eCommerce

  • Biegłość w korzystaniu z kanałów social media (Facebook, Twitter, Instagram)

  • Praktyczna znajomość programów do projektowania graficznego (Adobe Creative Cloud, Photoshop i Canva).

  • Biegłość w korzystaniu z narzędzi analitycznych online, takich jak Google Analytics. Mile widziane doświadczenie w Facebook Ads i Google Ads

  • Bardzo dobre umiejętności komunikacji pisemnej i werbalnej z udokumentowanymi osiągnięciami w tworzeniu atrakcyjnych zasobów treści

  • Bardzo dobre umiejętności interpersonalne, komunikatywność i entuzjastyczne nastawienie do relacji z klientem

  • Wysoka samodzielność, odpowiedzialność i terminowość w dokładnej realizacji powierzonych zadań

  • Języki: Wymagana jest biegła znajomość języka angielskiego (poziom C1)

Mile widziane:

  • Umiejętność obsługi platform e-commerce, CRM-ów, systemów ticketowych (np. ZenDesk)

  • Podstawowa wiedza na temat sektora non profit

  • Pozytywne nastawienie, poczucie humoru i wytrwałość

Oferujemy:

  • Satysfakcjonującą pracę w entuzjastycznym zespole TechSoup Polska w bardzo atrakcyjnym biurze w centrum Warszawy, blisko metra Centrum

  • Międzynarodowe środowisko z możliwością pracy zdalnej z domu (min. 2-3 dni pracy w biurze)

  • Narzędzia pracy - laptop, telefon, dostęp do aplikacji Adobe oraz wielu innych

  • Możliwość dojazdu rowerem i parkowania w budynku

  • Darmowy pakiet benefitów pozapłacowych: prywatną opiekę medyczną w Medicover i ubezpieczenie na życie MetLife

  • Dofinansowanie karty Multisport

  • Wspólne rozgrywki w ping-ponga

Zgłoszenia przyjmujemy do 10.12.2021 r.

Required*
We've received your resume. Click here to update it.
Attach resume as .pdf, .doc, .docx, .odt, .txt, or .rtf (limit 5MB) or Paste resume

Paste your resume here or Attach resume file